BenMaker

BenMaker

“Maker Ruhu” Bursa’da!


"BenMaker" çocukların kafası,kalbi ve elleriyle üstün başarılara ulaşmayı öğretir..

3 boyutlu yazıcılar, ahşap tasarımlar, model uçaklar, elektronik devreler, motorlar, robotlar , dronelar ve çok daha fazlası..
Teknik ekipman desteği, uzman eğitmen kadrosu ve özgür öğrenme ortamı ile birlikte, hayal ettiğiniz tasarımları gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Artık sizlerde kendi robotlarınızı kodlayabilir, 3B yazıcılar ile modellediğiniz objeleri baskı alabilir ve kendi drone tasarımınızı yapabilirsiniz. 

Yeni nesil eğitim sistemine uygun olarak; proje ve uygulama temelli eğitim içerikleri ile “Maker Ruhu”nu yaşamak isteyen herkesi BENMAKER’ı deneyimlemeye davet ediyoruz..
BenMaker Çırak Atölye ile Istanbul’da!


Üretmek ve ‘’Maker Ruhu’nu’’ yansıtabilmek adına bir aradayız. BenMaker, Çırak Atölye ile birlikte Istanbul’da!

Çırak Atölye, Istanbul-Sirkeci Suriçi’nde bulunan Büyük Milas Han’ında bizlere kapılarını açıyor. Üretmeyi, dönüştürmeyi ve paylaşmayı hedefleyen, aynı zamanda bunu hem atölye içinde yer alacak etkinliklerle, hem de değişim ve dönüşüm adına eski halinden eser kalmamış bir Han’ı yeniden canlandıracak bir konseptle birlikte yapıyor.

BenMaker olarak, Ahşap Tasarım ve Şekillendirme Sınıfımız ile birlikte, Istanbul’daki makerlar ile buluşabilmek, üretebilmek, çoğalabilmek için buradayız. Hafta içi okul grupları ile birden fazla atölye deneyimi, hafta sonları proje odaklı Maker etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Istanbul Çırak Atölye ile birlikte hem 7-12 yaş arası arkadaşlarımızla hem de yetişkinlerle çeşitli projelere doğru adım atıyoruz.

BenMaker tanıtım dosyası için: bit.ly/benmakertanitim